KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 3981408
nr 398 1408
Kopparstick
flertalet lösa blad, 1700-tal och framåt
Utrop:
300 kr
Såld:
950 kr
måndag 27 februari 2006